Araba Tutkum

Sahibindene Verilen El Yapımı Türk Araba Efsane Oldu! Güncel

Sahibindene Verilen El Yapımı Türk Araba Efsane Oldu!

Sahibinden’e verilen efsane ilanlara Türk yapımı olan Şamil de girdi. Sahibinden’de satışa sunulan Şamil için 750 bin TL isteniyor. Sahibinden’de satılan arabanın tüm yapım fotoğrafları da gösteriliyor.

İşte sahibinden’de satılan Şamil’in özellikleri, kelime anlamı ve fiyatı.

ŞAMİL S-74 m8,4 cc 700 hp

Şamil kelime anlamı olarak; hakim olmak,vakıf olmak, kapsamak, kaplamak.Bu ismin anlamının prensiplerimizi temsil ettiğinine inanarak:
Amacımız bugüne kadar üretilmiş hiçbir aracın altyapısını kullanmaksızın Türkiye’nin ilk süpersporunu üretmekti.Hiçbir aracın çizgilerini kopyalamaksızın kendi çizgimizi çizmekti.
Sağlamlığıyla gücüyle bizi temsil edecek aracı üretmekti.Talepleri karşılayacak altyapıya ve seri üretim standartlarına sahip olmaktı.Ortaya tek bir araç çıkarmak değil seri üretim alt yapısı kurulmuş bir projenin numunesini tanıtmaktı.Bütün araçların birbirine benzediği bir ortamda alkışlanan bir kopya ortaya çıkarmak değil sadece bizi temsil etmesiydi. İsmimizle çizgimizle projemizle gurur duyarak prensiplerimize uygun olarak hayata geçirdik.

FİYATI: 750 BİN TL

Saygıdeğer  sahibinden.com ailesi,  İlginiz tebrikleriniz bu proje için iyi dilek temennileriniz için hepinize çok teşekkür ederiz, Sizlere ayrı ayrı teşekkür edemediğimiz için üzgünüz, lütfen bizi mazur görünüz,
Araçta kullanılan boya astar hükmündedir son kat boyanın henüz atılmadığını belirtmek isteriz.20 inc jant kullanılmak üzere  tasarlanmıştır üzerindeki jantlar 18 inc,dir.Belirtilen fiyat vergi ve harçlar dahil olmak üzere anahtar teslim fiyatıdır.

Euro üzerinden fiyatlandırmamızın sebebi  Türkiye de süper spor kategorisindeki araçların  tamamının euro üzerinden       satılıyor olması ve kullanılan hammede ve donanımların döviz kurundan etkilenmesinden dolayıdır.
Arac   üretildiği  atölyedeki doğal haliyle fotolarla oynamadan ilana sunulmuştur.  Body çalışması veya bir prototip değil, bu araç hiç bir aracın alt yapısı kullanılmaksızın fiziğin kurallarına göre tasarlanmış    her ayrıntısı sıfırdan projelendirilmiş, seri üretim temelleri atılmış bir araçtır, sergilenen araç bu yatırımların ve kurulan sistemin  bir numunesidir. sahip olduğu kartal kanat kapılar bunun delilidir.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

FOTO GALERİ

  • 2015 Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe Nighthawk
  • 2015 Ford Edge Sport
  • 2016 Porsche Cayman GT4
  • 2015 Volkswagen Golf SportWagen

VİDEOLAR

  • Yamaha R1 vs CBR1000RR Egzoz Kapışması
  • Mustang Cobra vs Yamaha R1
  • 2015 S1000RR vs 2014 S1000RR
  • Kawasaki H2R Dyno Run
<p>yeni Porsche Panamera'yı nasıl buldunuz?</p>

HAVA DURUMU