Araba Tutkum

Borusan Otodan Kıbrısa Moda Çıkarması Güncel

Borusan Otodan Kıbrısa Moda Çıkarması

Bu yıl sektördeki 30. yılını kutlayan Borusan Otomotiv’in toplam 12 noktada hizmet veren yetkili satıcı ve yetkili servisi Borusan Oto, Borusan Oto Kıbrıstesisinde Range Rover Fashion Show’a ev sahipliği yaptı.

2008 yılında Land Rover yetkili distribütörü ve bayisi olarak açılan Borusan Oto Kıbrıs, 6 yıldır satış, servis, yedek parça ve kullanılmış otomobil satış hizmetlerini veriyor.  Kasım 2012 tarihinden itibaren de Kıbrıs’ta Jaguar yetkili distribütör ve bayiliği yapıyor.

Range Rover Fashion Show nedeni ile Kıbrıs’a gelen Borusan Oto Genel Müdürü UğurSakaryaBorusan Oto’nun gerek tesisleri gerek de oluşturduğu yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle Türkiye’de otomotiv sektöründe örnek alınan, en beğenilen, en çok çalışmak istenen kurum olduğunu belirtti.  2014 yılında İstanbul Anadolu yakasında açılan Borusan Oto Ataşehirİstanbul Avcılar şubesinde yapılan yeni MINI showroom’u ve 170 araç sergileme kapasiteli kullanılmış oto showroom yatırımlarının önümüzdeki 2 yıl içinde çeşitli bölgelerde 3 ayrı tesis yatırımı ile devam edeceğini belirtti.

SakaryaBorusan Oto’nun 2014 yılında satışlarını yüzde 15 arttırarak 11 bin 250 satışla yılı bitireceğini ve kullanılmış otomobil işine yaptıkları yatırımlar ile de bu iş hacmini bir önceki yıla göre yüzde 75 arttırıp 4 bin adedin üzerine çıktıklarını ilave etti.

Kıbrıs’taki gelişmeleri de çok yakından ve heyecanla takip ettiklerini söyleyen Sakaryaturizm yatırımları, Kıbrıs su boru hattının tamamlanması ve doğalgaz ile ilgili gelişmelerin Kıbrıs’ın geleceği açısından çok önemli olduğunu söyleyerek Borusan Oto olarak Kıbrısyatırımlarını büyütme kararı aldıklarını, hemen yıl başında 50 bin Euro Servis hasar atölyesi yatırımıyla Kıbrıslı Jaguar Land Rover müşterilerine tüm hizmetleri kendi tesislerinde ve Borusan Oto’nun yüksek standartlarında vereceklerini açıkladı, Yeni LandRover ve Jaguar model lansmanlarının da sinyallerini verdi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

FOTO GALERİ

  • 2015 Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe Nighthawk
  • 2015 Ford Edge Sport
  • 2016 Porsche Cayman GT4
  • 2015 Volkswagen Golf SportWagen

VİDEOLAR

  • Yamaha R1 vs CBR1000RR Egzoz Kapışması
  • Mustang Cobra vs Yamaha R1
  • 2015 S1000RR vs 2014 S1000RR
  • Kawasaki H2R Dyno Run
<p>yeni Porsche Panamera'yı nasıl buldunuz?</p>

HAVA DURUMU